Rysunki techniczne

Rysunek techniczny cad

Przygotowuję rysunki techniczne, w tym rzadziej spotykane takie jak rysunki złożeniowe, karty katalogowe produktu, albo dokumentacja istniejącego obiektu. A może potrzebujesz czegoś bardziej nietypowego? Zgłoś się do mnie ze swoim problemem, na pewno coś wymyślimy!

W swojej pracy zajmuję się między innymi projektami obiektów i urządzeń składających się z wielu mniejszych części. Wymaga to ode mnie tworzenia rysunków na różne etapy realizacji przedsięwzięcia. Wykonuję rysunki produkcyjne, warsztatowe, montażowe. Kiedy wymagane są bardziej szczegółowe widoki projektuję rozbicia, rysunki do katalogu produktu wraz z opisem, instrukcje obsługi i złożenia. Interesują mnie zarówno zlecenia pojedyncze jak i dłuższa współpraca na zasadzie B2B. Jeśli mogę Ci jakoś pomóc w tej kwestii zapytaj o rysunki techniczne.

Masz coś do narysowania, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Potrzebujesz zestawienia części istniejącego obiektu lub maszyny? Napisz do mnie, wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie!

Często zajmuję się przenoszeniem tradycyjnej dokumentacji do postaci cyfrowej. Są to głównie kopie całych projektów budynków, potrzebnych kiedy planuje się modernizację lub przebudowę. Zdarzają się też pojedyncze domy, albo rzuty pojedynczych kondygnacji. Poza tym zdarzają się rysunki maszyn, urządzeń i ich części. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z rysunkami technicznymi.

Jestem w stanie tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane rysunki. Mogę stworzyć kompletną dokumentację Twojego produktu! Cena i termin wykonania jest do ustalenia. Zapraszam do kontaktu.

Ze względu na duże zróżnicowanie rysunków technicznych do ich stworzenia wykorzystuję zarówno oprogramowanie typowo projektowe jak i programy graficzne (m.in. Gimp). Wykonaj pierwszy krok i napisz lub zadzwoń do mnie już teraz, dogadamy się co do ceny i terminu!

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

szybki czas realizacji projektu

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

sprawna realizacja projektu

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Sprawdź inne nasze usługi:

Instalacje sanitarneProjekt CAD 2DDla produkcjiProjekty 3DPrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA