Rysunki CAD – przerysowywanie

Przerysowuję rysunki CAD z PDF, zdjęć i skanów do Autocada lub Revita, tworzę cyfrowe wersje dokumentacji papierowej oraz szkiców. Jeśli potrzebujesz pomocy z przerysowywaniem to dobrze trafiłeś.

Rysunki CAD są najlepszą i najwygodniejszą wersją dokumentacji projektowej. Jednak często spotykam się z problemem braku cyfrowej wersji planów istniejącego budynku. Kiedy planujemy jego remont lub rozbudowę, chcemy wykonać projekt domu w oprogramowaniu komputerowym. Podobnie wygląda to w przypadku pojedynczych rzutów i mniej skomplikowanych obiektów. Niekiedy dysponujemy tylko rysunkami w formacie PDF, odręcznymi szkicami czy zdjęciami. We wszystkich tych sytuacjach jestem w stanie Ci pomóc. Przerysowywanie i tworzenie rysunku na podstawie innych danych leżą w zakresie moich usług. Jeśli potrzebujesz czegoś o czym nie wspomniałem, nie przejmuj się. Na pewno Ci pomogę, wystarczy że o to spytasz poprzez formularz.

Inwentaryzacja i digitalizacja starych planów do formatu DWG. Kiedy planujesz rozbudowę lub modernizację istniejącego budynku zadbaj o komputerową wersję projektu!

Często wykonuję komputerową wersję rysunku na podstawie plików PDF. Pojedyncze rzuty, przekroje, rozwinięcia, szczegóły wykonuję bardzo szybko, także nie trać czas i odezwij się teraz nawet jeśli termin realizacji jest bardzo krótki. Chętnie podejmę także dłuższą współpracę w zakresie wprowadzania dokumentacji do komputera.
Jeśli chcesz, przejrzyj efekty mojej pracy w zakresie przerysowywania.

Rysunki CAD pojedynczych elementów, maszyn, a nawet całych budynków. Cenę ustalamy wspólnie zanim zacznę pracę. Rzetelna praca bez przykrych niespodzianek.

Przerysowuję Twoje rysunki za pomocą oprogramowania znanej firmy Autodesk. Mogę również stworzyć coś od podstaw w oparciu o Twoje wymagania. Za darmo wycenię pracę i omówimy szczegóły przed jej rozpoczęciem. Od razu wiesz kiedy otrzymasz rysunki CAD i ile za to zapłacisz!

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

szybki czas realizacji projektu

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

sprawna realizacja projektu

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Sprawdź inne nasze usługi:

Instalacje sanitarneProjekt CAD 2DDla produkcjiRysunki TechniczneProjekty 3DProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA