Projekty 3D

projekty 3d, trójwymiarowy model

Potrzebne Ci projekty 3D dla firmy produkcyjnej? Szukasz wykonawcy rysunków swojego prototypu? Modelowanie komputerowe w trójwymiarze to coś czym się zajmuję!

Tworzę kompletne projekty 3D dowolnych elementów, części, maszyn, urządzeń i nie tylko. Ponadto jestem w stanie wykonać prostą wizualizację Twojego produktu lub innej dowolnej rzeczy. Oprócz modelu trójwymiarowego rysuję rzuty, przekroje i detale. Dzięki temu tak stworzona dokumentacja wystarczy firmie produkcyjnej fizycznie do zrobienia Twojego elementu. Nadal masz wątpliwości czy mój zakres działalności obejmuje to czego potrzebujesz? Nie zwlekaj i po prosty mnie o to spytaj. Wypełnij zapytanie o modele 3D.

Chcesz coś wyprodukować, ale brak Ci rysunków? Nie masz jak przedstawić klientom swojego produktu? Daj mi znać, żebym wycenił Twój projekt za darmo!

Jeśli chodzi o modelowanie 3D nie ma jednej rzeczy, którą projektowałbym najczęściej. Trójwymiarowe projekty są bardzo zróżnicowane. Wykonuję niekiedy widoki 3D prostych elementów takich jak drabinki, elementy konstrukcyjne i rury (i wszystko co można wykonać z rury). Ciekawym i jednocześnie powszechnie spotykanym produktem, który miałem okazję narysować w 3D są panele ogrodzeniowe. Istnieje bardzo dużo możliwości ich konfiguracji i modyfikacji. Umiem także przelać na model CAD Twoją wizję jak powinna wyglądać jakaś maszyna czy obiekt, dajmy na to dron.
Moje projekty 3D są kompatybilne z oprogramowaniem maszyn spotykanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Nie będzie żadnych problemów z wykorzystaniem modeli do stworzenia tych przedmiotów. Zachęcam do obejrzenia efektów mojej pracy – portfolio modele 3D.

Wykonam projekty 3D na miarę Twoich oczekiwań. Ustalimy koszt i termin realizacji wspólnie! Stworzę projekt CAD jakiego potrzebujesz. Przystępna cena i szybkie terminy!

Trójwymiarowe projekty tworzę wykorzystując głównie Revit’a od Autodesk. Skontaktuj się ze mną, omówimy projekt jakiego oczekujesz. Następnie ustalimy czas realizacji i jego koszt. Reasumując, zgłoś się do mnie a ja wykonam Twój projekt 3D!

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Sprawdź inne nasze usługi:

Instalacje sanitarneProjekt CAD 2DDla produkcjiRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA