Projekt CAD

project cad i rzut budynku, kondygnacji lub całego mieszkania. Plan domu i rozkład pomieszczeń

Potrzebujesz projekt CAD dowolnego elementu, urządzenia lub części? Dobrze trafiłeś!

Wykonuję rzuty budynków lub jego kondygnacji oraz ich przekroje. Tworzę rysunki techniczne, schematy, projekty CAD elementów do wyprodukowania. Aksonometrie, rozwinięcia, przyłącza mediów. Nie wymieniłem czegoś czego potrzebujesz? Nie szkodzi! Prawdopodobnie jestem w stanie zrobić to dla Ciebie. Kliknij i zapytaj o projekt CAD jakiego oczekujesz!

Masz pomysł, ale nie potrafisz przenieść go na rysunek CAD? Odmówiono wykonania Twojego projektu w innej firmie? Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z darmowej wyceny!

W zakresie projektowania 2D najczęściej zajmuję się rysunkami niewielkich elementów stalowych i tworzywowych takich jak kształtowniki, płaskowniki, matryce, podesty i tym podobne. Ponadto wykonuję także rysunki budynków – ich rzuty, przekroje, szczegóły.
Zdarzają się także nietypowe zlecenia, na przykład trasowanie instalacji FTTH w budynku wielorodzinnym. Posiadam doświadczenie w kontakcie z zakładami przemysłowymi. Swoje projekty zapisuję w formatach akceptowanych przez firmy produkcyjne. Na ich podstawie są one w stanie fizycznie wykonać zamówione elementy. Przede wszystkim nie wahaj się ze mną skontaktować w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwośc. Kliknij i sprawdź moje portfolio z projektami CAD 2D.

Stworzę projekt CAD jakiego potrzebujesz. Przystępna cena i szybkie terminy!

Projekty dwuwymiarowe 2D wykonuję w programie AutoCAD lub Revit, oba autorstwa renomowanej firmy Autodesk. Kiedy natrafisz na moją reklamę, ogłoszenie lub stronę napisz wiadomość, bądź skontaktuj się w inny sposób. Następnie omówimy szczegóły zlecenia, termin realizacji i cenę. Ustalimy konkretną kwotę, gdy zapoznam się ze specyfiką zamówienia, ponieważ takie działanie pozwala uniknąć nieporozumień i niemiłych niespodzianek przy rozliczeniu. Podsumowując, zapraszam do kontaktu, na pewno się dogadamy, zapraszam!

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

szybki czas realizacji projektu

Przystępna cena
Skorzystaj z darmowej wyceny. Razem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

sprawna realizacja projektu

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Sprawdź inne nasze usługi:

Instalacje sanitarneProjekty 3DDla produkcjiRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA