Plik DXF

firma produkcyjna z parkiem maszyn

Nie wiesz jak stworzyć plik DXF, którego wymagają od Ciebie w firmie produkcyjnej? Konieczne są rysunki w nieznanych Ci formatach, których nie potrafisz wygenerować? Mogę Ci pomóc!

Generuję pliki w formatach odpowiadających wymaganiom i oczekiwaniom firm produkcyjnych (między innymi plik DXF). Tak naprawdę sprowadza się to do zaprojektowania konkretnego elementu. Masz coś, co wymaga wygenerowania pliku w rzadko spotykanym formacie, np DXF? Zapytaj mnie o taki plik.

Chcesz coś wyprodukować, ale brak Ci rysunków? Nie masz jak przedstawić klientom swojego produktu? Daj mi znać, żebym wycenił Twój projekt za darmo!

Zakres moich usług w kontekście generowania plików DXF jest bardzo szeroki. Aby stworzyć plik dxf lub w innym, najczęściej należy najpierw go zaprojektować. Następnie korzystając ze specjalnego oprogramowania zapisać go lub wyeksportować w odpowiedni sposób. Posiadam doświadczenie w rozmowach z przedsiębiorstwami produkcyjnymi i mogę także porozumieć się z nimi w Twoim imieniu. Znam ich możliwości i ograniczenia technologiczne, typowe problemy z jakimi można spotkać się w kontakcie na linii projektant/inwestor – produkcja. To pomaga mi tworzyć dokumentację techniczną lepiej i szybciej. Przykładowe rysunki produkcyjne sprawdź tutaj.

Wykonam plik DXF Twojego produktu. Gwarantuję, że cena będzie przystępna i adekwatna do danego projektu. Termin realizacji i szczegóły omówimy wspólnie!

Pliki dxf i inne rzadko spotykane formaty generuję korzystając z oprogramowania Autodesku – AutoCADa i Revita. Jeśli masz wątpliwości czy mój zakres usług obejmuje również Twoje zlecenie, nie czekaj i skorzystaj z bezpłatnej wyceny. Pamiętaj, wszystko jest do dogadania! 🙂

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

szybki czas realizacji projektu

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

sprawna realizacja projektu

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Sprawdź inne nasze usługi:

Instalacje sanitarneProjekt CAD 2DProjekty 3DRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA