Instalacje Sanitarne

instalacje sanitarne, kran i zawór

Instalacje sanitarne w nowym domu? Wymieniasz instalację centralnego ogrzewania? Szukasz projektanta, który mógłby pomóc w ogarnięciu zleceń Twojego biura projektowego? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Projektuję Instalacje sanitarne. Od etapu rozplanowania lokalizacji pionów kanalizacyjnych w instalacji wod-kan i rozmieszczenia przyborów sanitarnych w łazience, poprzez dobór średnic i trasowanie, aż po gotowe rysunki wraz z opisem. Obliczam straty ciepła i tworzę projekty instalacji centralnego ogrzewania, zarówno tych nowo powstających, jak i modernizowanych. Zmiana kotła węglowego na gazowy? Dobiorę Ci odpowiednie grzejniki. Chętnie podejmę także współpracę z projektantami, którzy mają dużo pracy i potrzebują kogoś do pomocy. Projektowanie instalacji to moje główne zajęcie w pracy już od kilku lat. Wentylacja i klimatyzacja także wchodzi w zakres moich usług. Nie wymieniłem czegoś co Cię interesuje? Spytaj mnie o projekt instalacji jednym kliknięciem!

Projekt instalacji CO, projekt instalacji gazowej, projekt instalacji wod-kan – mogę wykonać dla Ciebie każdą z tych rzeczy! Zgłoś się, żebym wycenił instalacje sanitarne bezpłatnie.

Najczęściej spotykanym w mojej pracy z projektowaniem instalacji sanitarnych jest następujący zestaw: wod-kan i centralne ogrzewanie. Następną w kolejności jest instalacja gazowa. Nieco rzadziej mam okazję rysować wentylację, klimatyzację i inne. Często przytrafiają się także przyłącza kanalizacyjne. Podejmuję się także projektowania sieci wodociągu, odwodnień gruntów i przydomowych oczyszczalni ścieków.
Niekiedy poszczególne urzędy w określonym rejonie kraju mają swoje specyficzne wymagania co do projektów. Jestem do tego przyzwyczajony i zawsze udaje się dostosować dokumentację do wymogów. Sprawdź moje wykonania w portfolio instalacji sanitarnych.

Wykonam projekt instalacji odpowiadający Twoim potrzebom. Wycenię bezpłatnie to czego oczekujesz, a następnie ustalimy kiedy otrzymasz produkt końcowy. Jeśli będziesz miał jakieś uwagi – zmienię projekt bez dopłat!

Projekty instalacji wykonuję w programie AutoCAD lub Revit. Odezwij się do mnie w celu omówienia jakiego projektu potrzebujesz. Następnie ustalimy cenę i czas na kiedy ma być zrealizowany. Podsumowując, nie czekaj i zgłoś się po swój projekt!

szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

szybki czas realizacji projektu

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

sprawna realizacja projektu

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej wyceny.
Artykuł Ci nie pomógł? Zerknij na pozostałe usługi:

Projekty 3DProjekt CAD 2DDla produkcjiRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA