Instalacja wod kan w domu jednorodzinnym

instalacje wod kan

Instalacja wod kan potrzebna jest w każdym istniejącym domu jednorodzinnym. Jeśli potrzebujesz projektanta do swojego budynku lub jesteś projektantem i szukasz kogoś do pomocy to dobrze trafiłeś.

Instalacja wod kan to obok instalacji ogrzewania moje najczęstsze zajęcie w pracy z domami jednorodzinnymi. Najszybciej pójdzie jeśli dostanę rzuty budynku z projektu budowlanego w formacie dwg z AutoCADa, lub rvt z Revita (ewentualnie kilka innych). Jeśli masz projekt w formacie pdf, w formie skanu lub w wersji papierowej nie ma problemu. Będę potrzebował tylko nieco więcej czasu na przerysowanie budynku zanim przystąpię do rysunków instalacji. Mogę zrealizować Twoją wizję rozmieszczenia przyborów sanitarnych, mogę również zaproponować Ci układ najbardziej adekwatny do Twojego domu. Pomogę dobrać Ci odpowiednie urządzenia, rozwiązania systemowe, czy też średnice rur. Współpracuję z projektantem posiadającym uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń.

Poszukuję zleceń projektów instalacji wod kan zarówno dla osób prywatnych, jak i biur projektowych, które potrzebują pracownika lub podwykonawcy. Indywidualnie dogadamy każdy z projektów.

W zależności od Twoich wymagań możemy opracować projekt zdalnie, na podstawie zdjęć i planów. Jeśli chcesz mogę także pojawić się na miejscu budowy i na żywo zobaczyć budynek i porozmawiać o szczegółach zlecenia. Czas realizacji dopasowuję do Twoich potrzeb. Możliwe jest także wykonanie projektu instalacji wod kan w trybie pilnym, czasem kilka dni, w zależności od ilości pracy jaką muszę się zająć. Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. To nic nie kosztuje, a może pomóc w podjęciu decyzji.

instalacje sanitarne szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

instalacje sanitarne cena i koszt

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

instalacje sanitarne kontakt telefon mail facebook

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej wyceny.
Artykuł Ci nie pomógł? Zerknij na pozostałe usługi:

Projekty 3DProjekt CAD 2DDla produkcjiRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *