Cyfryzacja rysunków, dokumentów oraz przerysowywanie

Cyfryzacja rysunków

Cyfryzacja rysunków dla projektantów, przedsiębiorstw budowlanych i studentów. Digitalizacja danych na podstawie zdjęć, pdf, szkiców, książek, dokumentów i innych.

Przerysowywanie rysunków lub przepisywanie dokumentacji jest procesem bardzo pracochłonnym. Ile razy byłeś w sytuacji, kiedy rezygnujesz z przyjęcia zlecenia z powodu braku odpowiedniej ilości czasu? A może chcesz generować większe zyski i poświęcić się właściwej pracy? Wówczas podkłady i rysunki bazowe wykona dla Ciebie ktoś inny. Cyfryzacja rysunków jest dziś koniecznością. Wszystkie prace projektowe są wykonywane komputerowo. Rysunki przy pomocy cyrkli, ołówków i linijek odeszły do lamusa. Ludzie potrzebują cyfrowej wersji dokumentacji przy tworzeniu instalacji gazowej, przebudowie czy powiększaniu domu. Podobnie w przypadku dokumentów pisanych, w dobie informatyzacji, wszystkie rzeczy chcemy załatwić przez internet, bez konieczności przychodzenia do urzędów i stania w kolejkach. Aby tego dokonać, pierwszym etapem jest przeniesienie informacji z zasobów fizycznych do wersji elektronicznej.

Przerysowywanie i cyfryzacja rysunków przydaje się także osobom prywatnym. Szkic szafy na wymiar, prototypu produktu jaki zamierzasz wprowadzić na rynek lub dowolnego innego elementu wymagają nadania im profesjonalnej formy przed przekazaniem do zakładu produkcyjnego, fachowca lub urzędu patentowego.

Każda inwestycja czy projekt wymagają dokumentacji opisowej i rysunkowej. Znacznie łatwiej nanosić zmiany, kiedy posiadamy jej elektroniczną wersję. Niekiedy bywa, że książki, notatki lub inne źródła pisane muszą zostać przeniesione także do komputera poprzez proces digitalizacji. Ponadto dokumentacje i rysunki liczące sobie wiele lat muszą być poddane procesowi cyfryzacji, by nie ulec całkowitemu zniszczeniu, lub nawet naruszeniu. Każda taka strata uniemożliwia odtworzenie pewnych detali, lub przynajmniej znacznie zwiększa koszty działa, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z takich dokumentów.

Nasza firma pomoże przenieść Ci szkic, rysunki w formacie PDF, zdjęcia, dokumenty, skany, książki i wszelkie inne nośniki do wersji cyfrowej. Posiadamy młody, dynamicznie rozwijający się zespół i wolne moce przerobowe, także niestraszne nam nawet skomplikowane rysunki i grube tomy dokumentacji 😉

Oto jak wygląda to w praktyce:
1. Opisujesz nam co i w jakiej ilości mamy przerysować/poddać cyfryzacji/przepisać
2. Otrzymujesz darmową wycenę i najszybszy możliwy termin solidnego wykonania
3. Dogadujemy szczegóły, formę zapłaty i otrzymujesz swoje materiały w wersji cyfrowej.
(dowolnie wybrany format – pdf, dwg, jpg i inne, także te rzadkiej spotykane)


instalacje sanitarne szybki czas realizacji

Szybki termin realizacji
Przy zamówieniu ustalamy do kiedy ma być ono wykonane.

instalacje sanitarne cena i koszt

Przystępna cena
Przede wszystkim skorzystaj z darmowej wyceny. Potem ustalimy kwotę zamówienia, tak aby obie strony były zadowolone.

instalacje sanitarne kontakt telefon mail facebook

Łatwy kontakt
Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Poprzez formularz kontaktowy na dole strony, telefon, mail lub profil na Facebooku


Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej wyceny.
Artykuł Ci nie pomógł? Zerknij na pozostałe usługi:

Projekty 3DProjekt CAD 2DDla produkcjiRysunki TechnicznePrzerysowywanieProfil na FacebookuKontaktPortfolio


SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZAPYTANIA

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *